15 DRUŻYNA HARCERSKA "LIPCZANIE"

SPOTKANIE Z GRUPĄ LITERACKĄ "NURT" Z LUBANIA.

Spotkaliśmy się z Grupą Literacką "NURT" działającą przy Miejskim Domu Kultury w Lubaniu pod kierunkiem Dyrektora MDK - Pana Kazimierza Kiljana. Pan Kazimierz Kiljan zapoznał nas z działalnością Grupy, a następnie w miłej i ciepłej atmosferze wysłuchaliśmy autorskich wierszy i piosenek w wykonaniu członków tej Grupy. Mieliśmy okazję zakupić przywiezione przez literatów tomiki z prezentowanymi wierszami.

PRZY HARCERSKIM "OGNISKU".

SPOTKANIE Z LITERATAMI.

Zorganizowaliśmy II Spotkanie pod tytułem: "Poznaj swój Region - czyli spotkanie z ciekawymi ludźmi, którzy mają coś do powiedzenia o swoim regionie". Zaprosiliśmy Grupę Literacką "NURT" działającą przy Miejskim Domu Kultury w Lubaniu pod kierunkiem Dyrektora MDK - Pana Kazimierza Kiljana. W miłej i ciepłej atmosferze wysłuchaliśmy pięknych wierszy i piosenek w wykonaniu członków tej Grupy, którzy napisali dla nas wiersze o naszym Regionie. Zaprezentowaliśmy również nasze dwa wiersze o Gminie Platerówka.

II SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI

CZŁONKOWIE GRUPY LITERACKIEJ "NURT"

ZAPROSZENI GOŚCIE.

II SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI

LITERACI NA SCENIE "DOMU STRAŻAKA" W PLATERÓWCE.

II SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI

WSPÓLNE ZDJĘCIE PO SPOTKANIU.

II SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI

WRĘCZAMY PAMIĄTKOWE DYPLOMY I PODZIĘKOWANIA.

II SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI

WÓJT GMINY PLATERÓWKA - PAN KRZYSZTOF HALICKI NA TLE NASZYCH DEKORACJI.

II SPOTKANIE Z CIEKAWYMI LUDŹMI

WYKONANE PRZEZ NAS PLAKATY INFORMUJĄCE O SPOTKANIU.

Film: